Dzialka - Trzebownisko, Zaczernie

Działka na sprzedaż

550 000 zł 207,47 zł/m²

Informacje

Symbol oferty REH-GS-117
Powierzchnia 2651.00 m²
Standard

Opis

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki, położonej w miejscowości Zaczernie, gminie Trzebownisko. Ta atrakcyjna nieruchomość o powierzchni 26.5ar, oferuje wiele możliwości zagospodarowania terenu.

Działka składa się z dwóch części: gruntu ornego RIVa o powierzchni 21.3ar oraz RIVb o powierzchni 5.2ar. Jej dogodna lokalizacja zapewnia łatwy dojazd z dwóch stron, dzięki utwardzonej drodze. Dodatkowym atutem jest możliwość podzielenia jej na mniejsze działki, aby dostosować się do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Otoczona jest malowniczym krajobrazem, a dojazd jest możliwy zarówno od miejscowości Zaczernie, jak i od asfaltowej drogi technicznej przy A4. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wygodę i szybki dostęp do głównych arterii komunikacyjnych.

Woda jest dostępna na terenie działki, a kanalizacja znajduje się po drugiej stronie drogi. Co więcej, prąd jest dostępny w pobliżu, dzięki linii energetycznej przebiegającej wzdłuż szerokiej drogi.

Niezwykły potencjał tej nieruchomości wynika również z doskonałego skomunikowania z Rzeszowem. Położenie blisko ulic Warszawskiej i Lubelskiej oraz budowana kolejka miejska do lotniska Jasionka sprawiają, że ta działka jest idealnym miejscem inwestycyjnym. Otwiera ona nieograniczone możliwości dla przyszłych przedsięwzięć i projektów.

W okolicy działki powstają nowe domki jednorodzinne oraz osiede w zabudowie szeregowej, co dodatkowo podkreśla atrakcyjność tej lokalizacji.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.
Kontakt z doradcą: Patryk Pietras
Telefon: 725 000 200
E-mail: patryk.pietras@rehouse.pl

REHOUSE NIERUCHOMOŚCI !!
Rzeszów, ul. Handlowa 3
Infolinia: 725 111 000

Gwarantujemy Państwu BEZPŁATNE:
- Porównanie najlepszych ofert kredytów hipotecznych.
- Liczenie zdolności kredytowej.
- Negocjacje warunków kredytu.
- Pełną koordynację i pomoc od momentu złożenia wniosku kredytowego aż do wypłaty kredytu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Dane w ogłoszeniu mają jedynie charakter informacyjny. 

 
Justyna Rodzinka

Justyna Rodzinka

Doradca klienta

Napisz wiadomość
109 Ofert

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z naszymi doradcami, bezpłatnie pomożemy Ci wybrać najlepszą ofertę i doprowadzić do finalizacji. Zadzwoń i umów się na spotkanie!

Rehouse Nieruchomości

Biuro sprzedaży ul. Handlowa 3, 35-103 Rzeszów

Godziny pracy biura:

podziedziałek - piątek 9:00 - 17:00
Doradca klienta:

Justyna Rodzinka

tel. 725 111 100

Formularz kontaktowy

Rozwiąż równanie:
10 4