Dzialka - Łańcut (gw), Kraczkowa

Działka na sprzedaż

5 500 000 zł 110,00 zł/m²

Informacje

Symbol oferty REH-GS-126
Powierzchnia 50000.00 m²
Standard

Opis

Przedstawiamy Państwu niezwykłą ofertę inwestycyjną - wyjątkową działkę o powierzchni 5 ha, położoną w Kraczkowej. Ta niezwykła nieruchomość oferuje szerokie spektrum potencjalnych inwestycji, takich jak budowa luksusowego hotelu, ekskluzywnego spa, komfortowego domu spokojnej starości, budowy prestiżowych domów jednorodzinnych lub szeregowych, czy też przestronnego magazynu. 

Dojazd do działki jest bezpośredni z międzynarodowej drogi E4, na trasie pomiędzy Rzeszowem a Łańcutem, oraz od drugiej strony działki. 

Istnieje możliwość poszerzenia działki przy drodze głównej poprzez dokupienie dodatkowych 45 arów, co daje nieograniczone możliwości rozwoju inwestycyjnego. Na ten moment maksymalna długość działki wynosi 515 metrów, a szerokość rozciąga się na 118 metrów. 

Na terenie działki znajduje się już istniejący budynek o powierzchni użytkowej 333,5 m2, jednak warto zaznaczyć, że uwzględniając powierzchnię poddasza, całkowita powierzchnia tego budynku wynosi prawie 500 m2. Budynek ten został solidnie wybudowany najlepszą jakością materiałów co zapewnia jego długowieczność. Należy zauważyć, że parter budynku został podkopany, co skutkuje wyższym sufitem o wysokości 3 metrów. To szczególne rozwiązanie spełnia dodatkowe wymagania dla prowadzenia różnorodnych działań biznesowych i stanowi doskonałą bazę do dalszego wykończenia. 

Dużym atutem tej nieruchomości jest dostęp do niezbędnych mediów na terenie działki: 

  • Prąd  

  • Woda  

  • Gaz 

  • Kanalizacja  

 

Dodatkowo, działka charakteryzuje się: 

  • Doskonałą lokalizacją z łatwym dojazdem do Ronda Pobitno, zaledwie 10 minut od niego. Ponadto, znajduje się w odległości 20 minut od centrum Rzeszowa oraz zaledwie 8 minut od Łańcuta. 

  • Płaskim terenem ułatwiającym proces budowlany. 

 

Cena sprzedaży tej niepowtarzalnej nieruchomości wynosi 5 500 000 zł. To doskonała szansa inwestycyjna, która może przynieść znaczące korzyści w przyszłości. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do udanej inwestycji w atrakcyjnej lokalizacji. 

Kontakt z doradcą: Patryk Pietras
Telefon: 725 000 200
E-mail: patryk.pietras@rehouse.pl

 

REHOUSE NIERUCHOMOŚCI !!
Rzeszów, ul. Handlowa 3
Infolinia: 725 111 000

 

Gwarantujemy Państwu BEZPŁATNIE:
- Porównanie najlepszych ofert kredytów hipotecznych.
- Obliczanie zdolności kredytowej.
- Negocjacje warunków kredytu.
- Pełną koordynację i pomoc od momentu złożenia wniosku kredytowego aż do wypłaty kredytu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Przedstawione dane mają jedynie charakter informacyjny.

Justyna Rodzinka

Justyna Rodzinka

Doradca klienta

Napisz wiadomość
115 Ofert

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z naszymi doradcami, bezpłatnie pomożemy Ci wybrać najlepszą ofertę i doprowadzić do finalizacji. Zadzwoń i umów się na spotkanie!

Rehouse Nieruchomości

Biuro sprzedaży ul. Handlowa 3, 35-103 Rzeszów

Godziny pracy biura:

podziedziałek - piątek 9:00 - 17:00
Doradca klienta:

Justyna Rodzinka

tel. 725 111 100

Formularz kontaktowy

Rozwiąż równanie:
17 6