Dzialka - Boguchwała (gw), Wola Zgłobieńska

Działka na sprzedaż

146 250 zł 90,00 zł/m²

Informacje

Symbol oferty REH-GS-127
Powierzchnia 1625.00 m²
Standard

Opis

Do sprzedania atrakcyjna działka o powierzchni 16,25 arów, położona w malowniczej miejscowości - Woli Zgłobieńskiej. Działka posiada bezpośredni wjazd z drogi gminnej asfaltowej za pomocą mostka, a na jej terenie znajduje się już wybudowany fundament zgodnie z projektem domu w zabudowie bliźniaczej.

Działka jest gotowa do rozpoczęcia budowy domu według projektu bliźniaków, z uwzględnieniem kanalizacji przydomowej bądź szamba. Istnieje również możliwość realizacji własnego projektu domu. Media, takie jak prąd i woda, są dostępne na działce, co znacznie ułatwia proces budowy i codziennego użytkowania.

Prostokątny kształt działki o wymiarach 58 metrów na 28,5 metra daje wiele możliwości aranżacyjnych. Okolica charakteryzuje się luźną zabudową domów jednorodzinnych oraz przylegającymi polami. W bliskim sąsiedztwie znajduje się również malowniczy las, który zapewnia piękne widoki oraz sprzyja odpoczynkowi i aktywności na świeżym powietrzu.

Działka położona jest w bardzo spokojnej okolicy, gwarantującej ciszę i prywatność. Stanowi doskonałe miejsce dla osób poszukujących wytchnienia od miejskiego zgiełku oraz dla tych, którzy cenią bliskość natury.

Cena za ar wynosi 9000 złotych + podatek VAT. Informacje dotyczące konieczności zapłaty podatku VAT zostaną przekazane telefonicznie. Jest to atrakcyjna oferta dla potencjalnych nabywców. Jeśli jesteś zainteresowany/a tą działką, niezwłocznie skontaktuj się pod numerem telefonu 725 000 200, aby uzyskać więcej informacji lub umówić się na spotkanie w celu oględzin.

Kontakt z doradcą: Patryk Pietras
Telefon: 725 000 200
E-mail: patryk.pietras@rehouse.pl

REHOUSE NIERUCHOMOŚCI !! Rzeszów, ul. Handlowa 3 Infolinia: 725 111 000

Gwarantujemy Państwu BEZPŁATNIE:

  • Porównanie najlepszych ofert kredytów hipotecznych.
  • Obliczanie zdolności kredytowej.
  • Negocjacje warunków kredytu.
  • Pełną koordynację i pomoc od momentu złożenia wniosku kredytowego aż do wypłaty kredytu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Przedstawione dane mają jedynie charakter informacyjny.

Justyna Rodzinka

Justyna Rodzinka

Doradca klienta

Napisz wiadomość
109 Ofert

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z naszymi doradcami, bezpłatnie pomożemy Ci wybrać najlepszą ofertę i doprowadzić do finalizacji. Zadzwoń i umów się na spotkanie!

Rehouse Nieruchomości

Biuro sprzedaży ul. Handlowa 3, 35-103 Rzeszów

Godziny pracy biura:

podziedziałek - piątek 9:00 - 17:00
Doradca klienta:

Justyna Rodzinka

tel. 725 111 100

Formularz kontaktowy

Rozwiąż równanie:
26 7