SPRZEDAJEMY SKUTECZNIE
DORADZAMY PROFESJONALNIE
WYNAJMIJ SPRZEDAJ KUP
WYSZUKIWARKA
BIURO: (17) 85 250 10
INFOLINIA: (+48) 725 111 000
Powierzchnia:
od
do m2
Działka:
od
do ar
Ilość pokoi:
od
do
Cena:
od
do
Strona główna >Inwestycje
INWESTYCJE W TRAKCIE REALIZACJI
Wiśniowy Sad to przestrzeń mieszkaniowa zaprojektowana blisko przyrody przy ul. Senatorskiej. Kameralna zabudowa 14-stu mieszkań minimalnie ingeruje w charakter tego miejsca, z dala od zgiełku miasta jednak w jego najbliższym sąsiedztwie. W pobliżu znajduje się tylko niska zabudowa mieszkaniowa. Wszystkie mieszkania mają indywidualne wejście i niezależną klatkę schodową
Inwestycja mieszkaniowa Dębowy Park 2.0 to nowoczesny budynek miejskiej architektury zaprojektowany z wyjątkową dbałością o detale. Dębowy Park 2.0 tworzy niezwykłą przestrzeń dla Twojego szczęścia i komfortu życia. Nienaganna jakość wykonania i innowacyjne rozwiązania sprawią, że Ty a także Twoi bliscy poczujecie się tu wyjątkowo.
INWESTYCJE ZREALIZOWANE
Dębowy Park powstaje w ustronnej części Rzeszowa w dzielnicy Drabinianka przy ul. Miłej, komfortowo oddalonej od miejskiego zgiełku. Dobra lokalizacja osiedla, w sąsiedztwie najważniejszych arterii komunikacyjnych, umożliwi jego mieszkańcom szybki dojazd do innych części Rzeszowa, bez konieczności tracenia cennego czasu w korkach. Mieszkanie w Dębowym Parku to sposób na harmonijne życie, chwilę wytchnienia od codziennego pędu bez konieczności rezygnacji z wielkomiejskich atrakcji.
OSIEDLE NOWE ZALESIE W RZESZOWIE PRZY UL. BERNACKIEGO!!! Do sprzedaży 8 mieszkań w budynku wielorodzinnym w willowej dzielnicy Rzeszowa. Mieszkanie A0 (parter): 62,53 m2 Mieszkanie B0 (parter): 64,31 m2 Mieszkanie C0 (parter): 64,31 m2
Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej z użytkowym poddaszem oraz garażem 18m2 w bryle budynku w willowej dzielnicy Rzeszowa. Osiedle jest zlokalizowane przy ul. Kiepury na Zalesiu, składa się z 6 domów w zabudowie szeregowej.
OSIEDLE 10 DOMÓW W RZESZOWIE PRZY UL. SENATORSKIEJ!!! Do sprzedaży domy w zabudowie szeregowej z użytkowym poddaszem oraz garażem 16.51m2 w bryle budynku w willowej dzielnicy Rzeszowa.
KONTAKT
Justyna Rodzinka
725 111 100
Postaramy się odpowiedzieć
na każde Twoje pytanie!
IDŹ DO FORMULARZA
W GÓRE
Realizacja strony www: Technetium.pl